Ambulatoorse psühhiaatria sektsioon


Esimees: Peeter Jaanson
Juhatuse liikmed:
Raine Pilli
Mari Viik
Katrin Orav
Juhan Kaldre

Kontaktid:
E-post: peeter.jaanson.001@mail.ee
Kontakttelefon: 511 5396

Bioloogilise psühhiaatria sektsioon


Esimees: Jaanus Harro jaanus.harro@ut.ee
Sekretär: Raine Pilli raine.pilli@ph.ee

Kohtupsühhiaatria sektsioon


Esimees: Katrin Eino katrin.eino@gmail.com
Sekretär: Kairi Mägi kairi.magi@mppk.ee

Juhatuse liikmed:
Marina Cojocaru – marina.cojocaru@vmh.ee
Anu Arold – eriala edendamine anu.arold@mppk.ee
Hanna Sova – EPSi koduleht (sektsiooni osa) hannasova69@gmail.com

Lastepsühhiaatria sektsioon


Esimees: Reigo Reppo reigo.reppo@kliinikum.ee
Sekretär: Maria Volkmann maria.volkmann@regionaalhaigla.ee

Juhatuse liikmed:
Irina Sahnjuk
Ere Vasli
Liisa Leppik
Marja-Liisa Samoldin

Noorpsühhiaatrite sektsioon

Juhatuse koosseis 2023/24 õppeaastal:

Esimees: Anu Korsar

Sekretär: Kristjan Martin Kasterpalu

Liikmed: Karli Kontkar, Tiiu Lind, Markus Mõistus, Triin Olde, Beatrice Rahlin

Kontaktid:
https://www.enps.ee/
noorpsyhhiaater@enps.ee